• Новак
GeminiJets за American Airlines за Боинг B787-8 N802AN 1/400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

GeminiJets за American Airlines за Боинг B787-8 N802AN 1/400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Оценка на стоката:
DEN 2577.12

Достапност
Производот е достапен

Пред-изграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 5.54 Ширина : 5.85. Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1/400 Готовиот модел.Пред да се изградат и Претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 14.2 Ширина : 15 Големина во ИНЧИ : Должина : 5.54 Ширина : 5.85 ве Молиме Имајте на ум : Тоа не дојде со штанд.Ова НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста