• Новак
sharprepublic Авион Модел 1:72 Напад Авион Украс Борец Подарок за Статистика Countertop

sharprepublic Авион Модел 1:72 Напад Авион Украс Борец Подарок за Статистика Countertop

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1 : 72 Авиони Борец Модел Легура Војна Авион Модел Предмети.Овој модел е статична колекција (не е играчка), за модел авион ентузијасти, тоа може да биде вреден collectable.Тоа може да се користи за да се соберат и спомен.Practicability, би можело да биде дома табела декорација уметнички занает украс.Висок симулација diecast борбен авион модел колекција играчки.Опис : - 1 : 72 Авиони Борец Модел Легура Војна Авион Модел Предмети. - Practicability, би можело да биде дома табела декорација уметнички занает украс. - Тоа може да се користи за да се соберат и спомен. - Висока симулација diecast борбен авион модел колекција играчки. - Овој модел е статична колекција (не е играчка), за модел авион ентузијасти, тоа може да биде вреден collectable.Спецификација : - Материјал : Алуминиум Plastic Size Табела : 12.5x15cm/4.92x5.91inch Package Вклучува : 1x Борбени Авиони Model Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Декларирани спецификации

- Material:
Alloy Plastic
Size Chart:
12.5x15cm/4.92x5.91inch :
Package Includes:
1x Fighter Aircraft Model :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Комплементите на стоката

Веста