• Новак
ALWSCI 2ml 9mm HPLC Шишенцето, Јасно Autosampler Шишенцето Дипломирањето, 9-425 Сина Завртка Капа со Дупка, Бела PTFE&Црвена Силикони Septa и Polyspring 6mm Вметнете Дијаметар, Волумен 200µl (Пак

ALWSCI 2ml 9mm HPLC Шишенцето, Јасно Autosampler Шишенцето Дипломирањето, 9-425 Сина Завртка Капа со Дупка, Бела PTFE&Црвена

Оценка на стоката:
DEN 856.80

Достапност
Производот е достапен

Шишенцето Материјал : Јасно Тип 1, Класа А Borosilicate Стакло.Лесен за Користење : 9-425 завртка врвот ампули е 40% поголем отвор од стандардните тесниот отвор ампули, 2ml HPLC Ампули со Единствена Нишка Дизајн Обезбедува во согласност со Печат и Може да Се Користи, Не Сам. 0.2 m L Шишенцето Внесува Стакло Јасно Вметнете : Polyspring може да се заштити шишенцето е дното и да го внесете.Шишенцето Вметнете Волумен : Максималниот Волумен е 200ul ,Стандардна Јачина на звук е 100ul.Ребрести Завртка Капа со PTFE/Силикони Septa : 2ml јасно autosampler шишенцето вклучени сина ABS Завртка Капа & Septa (Црвена PTFE/Бела Силикони Лагер) на Овој PTFE/Силикони septa со PTFE хемиски инертен пред да се навлезе и најсилните повторувачки запечатување способност-се препорачува за повеќе пенетрација земање мостри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста