• Новак
Skechers Унисекс-Дете Финес Зачинети Golf Shoe

Skechers Унисекс-Дете Финес Зачинети Golf Shoe

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

100% Синтетички.Увезени.Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Заменливи Мека шила.Водоотпорен.Лесен.Двојно гумени outsole.Skechers H2 GO Shield водоотпорен заштита.Мазна лесни синтетички горниот.Издржливи зафат TPU дното плоча.Лесни, одговорно УЛТРА ОДИ амортизирање.Skechers Goga Max cushioned удобност insole.Заменливи Softspikes за максимална сила.На Skechers девојки Финес golf shoe карактеристики синтетички горниот дел со ултра лет пена за повеќето утеха кога сте надвор на курсот.Заменливи мека шила обезбеди многу влечење додека на Skechers H2 GO Shield обезбедува водоотпорен заштита.Skechers H2 GO Shield водоотпорен protection Smooth лесни синтетички upper Durable зафат TPU дното plate Lightweight, одговорно УЛТРА ОДИ cushioning Skechers Goga Max cushioned удобност insole Replaceable Softspikes за максимална сила.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста