• Новак
Стоматолошки Креации Wondertech Силиконска База На Кои Создаваат Јавно - Обновливи Стоматолошка Лабораторија Модел Поранешниот Мувла Послужавник - 5 Парчиња

Стоматолошки Креации Wondertech Силиконска База На Кои Создаваат Јавно - Обновливи Стоматолошка Лабораторија Модел Поранешниот

Оценка на стоката:
DEN 799.20

Достапност
Производот е достапен

СИТЕ ГОЛЕМИНИ ВИ ТРЕБА : Овие база на кои создаваат јавно дојде во целосен сет : Мали Целосна Трансформација, Средни Целосна Трансформација, Големи Целосна Трансформација, Десно и Лево Quadrants.СОВРШЕН ЗА ЗАБИ КАСТИНГ : Wondertech Силиконска База на кои создаваат јавно се направени од силиконска гума и се лесни за употреба.Едноставно, се прелива камен, ниво надвор од камен, а потоа се одржи на забите фрлија на формата.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : непречено силиконски материјал го прави лесно да се исчисти по камен е поставен.КОРИСТЕТЕ го ова СО БИЛО ARTICULATORS : Овие се употребливи со било дупчиња articulator, но најдобро е поврзан со Wondertech Articulators.ОБНОВЛИВИ : Користете време и време повторно!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста