• Новак
Hantaan Вирус Nucleocapsid Антитела

Hantaan Вирус Nucleocapsid Антитела

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Зајакот Polyclonal.Видови Реактивност : Вирус.Тестираат Апликации : E. Баферот : Hantaan вирус nucleocapsid антитела се добива во шемата за фармацевтски бенефиции кои содржат 0.02% натриум azide.Прочистување : Hantaan вирус nucleocapsid антитела е афинитет хроматографија очистено преку peptide колона.Hantaan вирус nucleocapsid антитела беше зголемен од 18 амино киселина peptide во близина на амино terminus на Hantaan вирус nucleocapsid.На immunogen се наоѓа во рамките на првите 50 амино киселини на Hantaan Вирус Nucleocapsid.Hantaan вирус nucleocapsid антитела можат да се детектираат 10ng Hantaan вирус nucleocapsid peptide во ELISA на 1 µg/ml.Hantaan вирус nucleocapsid антитела може да се складира на 4 C за три месеци и -20 C, стабилна, за период до една година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста