• Новак
Степен Мажите UltraClear Antiperspirant Deodorant Сува Спреј во Црна+Бела On-the-Go 1oz, 24 Парчиња

Степен Мажите UltraClear Antiperspirant Deodorant Сува Спреј во Црна+Бела On-the-Go 1oz, 24 Парчиња

Оценка на стоката:
DEN 1225.92

Достапност
Производот е достапен

Степен Мажите Сува Спреј Antiperspirant Deodorant Сува Спреј - Ultra Clear Црна + Бела 1 мл содржи модерна машки мирис изграден на килибар и вуди белешки.Нашите најдобри заштита некогаш против белата марки на црна облека и жолти дамки на бела облека во мини deodorant сува спреј.Карактеристики Степен MOTIONSENSE технологија што ви држи новак со секој потег, што го прави одличен прилог на вашиот тренингот торба. 48h заштита од пот и мирис на телото.Алкохол слободни.Лесно се вклопува во toiletries торба или ранец.Не дозволувајте вашиот antiperspirant deodorant остави белег на вашата облека кога ќе патуваат.Степен Мажите Antiperspirant Deodorant Сува Спреј - Ultra Clear Црна + Бело е специјално дизајниран за да се задржи вашата облека во потрага на нови.Нема бели траги на црна облека, и нема жолти дамки на бела облека.Ќе изгледаат одлично во текот на целиот ден, додека сте на пат.Степен Мажите Antiperspirant Deodorant - Ultra Clear Црна + Бела има формула што намалување на одредување на дамките кои некои antiperspirants го остави зад себе, кога тие се меша пот и природни масла произведени од страна на вашето тело.И знаете што може да остане уверен со Степен Мажите Antiperspirant Deodorant - Ultra Clear Црна + Бела боја со својата долготрајна заштита од пот и мирис на телото.Тоа, исто така, содржи Степен иновативниот Motion Sense технологија.Тоа работи вака : уникатен microcapsules седат на површината на кожата.Кога ќе се движат, триење паузи оние microcapsules и тие се ослободи повеќе мирис.Па секој пат кога ќе се движат, Motion Sense ви држи свежи и без мирис.Степен Мажите Antiperspirant Deodorant - Ultra Clear Црна + Бело е формулиран за да ви ги даде сите заштита ќе треба.Така, можете да носат најдобрите облека за одмор (или кој било ден), се движи со слободата, и да се чувствуваат свежо и самоуверено без потење премногу.Степен Мажите Antiperspirant Deodorant - Ultra Clear Црна + Бела.Нашите најдобри заштита некогаш против бели знаци и жолти дамки, сега во on-the-go големина.Степен.Тоа нема да ве изневерам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста