• Новак
Жените Невидливи Солидна Anti-Perspirant/Deodorant, Туш Чисти, 1.6 оз, 12/Картон [ESS]

Жените Невидливи Солидна Anti-Perspirant/Deodorant, Туш Чисти, 1.6 оз, 12/Картон [ESS]

Оценка на стоката:
DEN 2078.40

Достапност
Производот е достапен

Невидливи солидна оди на јасни.Телото на топлина да се активира.Туш чисти мирис.Невидливи солидна оди на јасни.Телото на топлина да се активира.Туш чисти мирис.Лична Нега Тип на Производ : Deodorant; Мирис : Туш Чисти; Капацитет (Јачина на звукот) : 1.6 оз; Пакување Тип : Шише.,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста