• Новак
Extech Инструменти AN310 Големи Ване CFM/CMM Anemometer/Psychrometer

Extech Инструменти AN310 Големи Ване CFM/CMM Anemometer/Psychrometer

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

4" (10cm) ване овозможува попрецизно читања на поголем големина канали.Дел број : AN310. Пакет Димензии : 12.8 L x 46.9 H x 27.8 W (сантиметри).Пакет Тежина : 1.04 килограми.Мерки Воздухот Брзина, Проток на Воздух, Релативна Влажност, Влажни Сијалица и Точка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста