• Новак
LSRRYD Електричен Велосипед Шок Апсорбер Мотоцикл Заден амортизер Прилагодување Апсорбер Суспензија за MTB Велосипед, Скутер 250 270 290 310mm (Боја : Црна, Големина : 310mm)

LSRRYD Електричен Велосипед Шок Апсорбер Мотоцикл Заден амортизер Прилагодување Апсорбер Суспензија за MTB Велосипед, Скутер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СПЕЦИФИКАЦИЈА : електрични велосипеди Заден амортизер,Мотоцикл Суспензии Амортизерите,дупка со дијаметар од 10мм.КАРАКТЕРИСТИКИ : Пролет шок апсорпција, хидраулични Амортизацијата,250mm 270mm 290mm 310mm.ПЕРФОРМАНСИ : Намалување на патот испакнатини, подобрување на телото рамнотежа, како и подобрување на шок апсорпција перформанси.КОМПАТИБИЛЕН : шок апсорбер за мото,електричен велосипед,Батеријата на автомобилот.Забелешка : ве Молиме мерка на големината на вашиот Заден амортизер за појавување пред да го купат.Електричен Велосипед Шок Апсорбер 250/270/290/310mm Апсорбер Суспензија За MTB Велосипед, Скутер moto Product Details Name : Пролет хидраулични шок absorber Color : black Length : 250mm 270mm 290mm 310mmhole дијаметар 10mm Spring тип : Coil Damping : Хидраулични Амортизацијата се Користи : Мотоцикл ,електрични велосипеди, електрична Мобилност на Скутер,Батерија автомобил,скутер.Пакување : 2 x амортизер ЗАБЕЛЕШКА : Пред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека за да се измери и потврди дијаметар дека вие всушност треба.Service : Ако имате било какви прашања, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста