• Новак
Pangding Пластични Светлина Ефект Подводните Подводните Меур Светлина, 100-240V Меур Светлина, за Риба Тенкови Аквариум домашни Миленици, Животни

Pangding Пластични Светлина Ефект Подводните Подводните Меур Светлина, 100-240V Меур Светлина, за Риба Тенкови Аквариум

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Целосно запечатени подводни користење дизајниран, 12pcs висока осветленост LED светло чипови, три мали вшмукување чаши на дното.Светлина ефект, може да се види на риба, јасно е дека во резервоари за вода.Целосна варењето, можат да бидат целосно се потопува во вода.Со висок квалитет на воздух камен, придонесуваат за меурчиња во аквариум.LED, може да работи континуирано веќе подолго време, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Функција : 1. Целосна варењето, можат да бидат целосно се потопува во вода.2. LED, може да работи континуирано веќе подолго време, заштеда на енергија и заштита на животната средина.3. Светлина ефект, може да се види на риба, јасно е дека во резервоари за вода.4. Со висок квалитет на воздух камен, придонесуваат за меурчиња во аквариум.5. Целосно запечатени подводни користење дизајниран, 12pcs висока осветленост LED светло чипови, три мали вшмукување чаши на дното.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Риба Меур Тенкови Light Material : Plastic Color : Pink Light Боја : Мулти Color Quantity : 1 PCSVoltage : AC 100-240 V / 50-60 HZOutput : DC 5 V 180m Ah Power : 1 WLED Светлина Чип : 12 PCSWeight : Прибл. 139g Package Листа : 1 x Fish Меур Тенкови Light Notice : Овој производ не се вклучуваат кислород пумпа, меур ефект може да биде различен, бидејќи на пумпата брзина, ако сакате меур, треба да се купи кислород пумпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста