• Новак
ZYXRGS Мачки на Мостот Мачки Играчка за Качување Рамка Дрво домашно Милениче Мачка Дрво Куќа Кревет Hammock Сисал Гребење Пост Мачки Мебел Ѕид Монтирани 90-140cm (Големина : 14

ZYXRGS Мачки на Мостот Мачки Играчка за Качување Рамка Дрво домашно Милениче Мачка Дрво Куќа Кревет Hammock Сисал Гребење

Оценка на стоката:
DEN 9748.56

Достапност
Производот е достапен

Погоден за мачки вродена качување навики.Мачките може да игра на мост по волја, и тие може да носи повеќе мачки во исто време.Ѕид-монтирани дизајн заштедува простор во внатрешноста на куќата.Мачките може да спие, удобно на скалилата.Заштита на животната средина/долгорочните/strong товарот, Овој мост е направен од pinewood и сисал.Погоден за мачки вродена качување навики.Мачките може да игра на мост по волја, и тие може да носи повеќе мачки во исто време.Ѕид-монтирани дизајн заштедува простор во внатрешноста на куќата.Мачките може да спие, удобно на скалилата.Заштита на животната средина/долгорочните/strong товарот, Овој мост е направен од pinewood и сисал.Опис на производот : Бидете креативни и натпревар слободно.Сите од нив доаѓа со завртки, јас ќе го испратам на производот заедно со завртки потребни за инсталација.Производ : Roped Мачки Bridge Type : Ѕид-mounted Material : сисал/борови wood Size : lenght 90/100/120/140cm, ширина беа 25,5 см(10.03 инчен), висина 24 см(9.44 инчен).Припаѓаат : Пет Furniture Package : 1pcs * Мачки Bridge Note : 1. Ако наидат на проблеми во текот на инсталацијата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас.2. 1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста