• Новак
TDMYCS Мачка Дрво Condo Мебел 1 Кадифен Condos Кадифен Perches за Мачки и Мачиња Миленици Мултифункционален Кат Стан

TDMYCS Мачка Дрво Condo Мебел 1 Кадифен Condos Кадифен Perches за Мачки и Мачиња Миленици Мултифункционален Кат Стан

Оценка на стоката:
DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

Мачка качување рамка со дрво дупка може да се направи мачка посигурни и многу топло.Некои мачки сакаат да спијат во hammock да се направи мачка спијат повеќе.На softest торба мачка отпадоци на највисоката точка на мачка качување рамка ги задоволува мачка е благородна темперамент и ужива во чувството на се повисоко.Мачката е сама дома никој не е виси на топката, така што на мачката може да уживаат флексибилност на мачка.По неколку години на експериментирање мачки особено како и за мелење на нивните канџи на овој twine-начичкана колона.Кат маратон рамка е модерен милениче производ кој им овозможува на мачки за да имаат простор да се игра.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста