• Новак
Унисекс Тоалет Граница Hanako Kun Качулка Sweatsuit Маскирани Pullover Облека Mitsuba Jogger Тренерки Џемпер Одговараат Јакна (Боја : 4, Големина : X-Small)

Унисекс Тоалет Граница Hanako Kun Качулка Sweatsuit Маскирани Pullover Облека Mitsuba Jogger Тренерки Џемпер Одговараат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Површина-Памук,Полиестер, ткаенина има одреден степен на еластичност, тоа е многу удобен за носење, не топка ,.Погоден за публиката : погоден за мажи, жени, момчиња и девојки.Погоден за излети, улица, лица, стрип покаже cosplay и други сцени.Машина за миење : Нежно рака мие или машина за миење, висат или сува.Големина : ве Молиме обратете се на нашата последна слика и изберете големина што најмногу ви одговара Круг вратот долг ракав џемпер.По-продажбата на : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно побрзо.Големина : Ние обезбеди XS-3 XLCOLOR:Црна , Сива , Розова , Црвена , White Toilet-Граница Hanako-kun hoodie Thickness : редовни,стил : Ова 2 D печатени качулка е совршен за мажи, жени, млади, момчиња, девојки, аниме и љубители на аниме фанови.белешки. 1. Отстапувања може да се случи за време на прирачник за мерење.Прашуваме за вашето разбирање. 2. Поради различни резолуции на екранот, боја разлика може да се случи.Ви благодариме за вашето разбирање. 3. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail.Ние треба да помогне да се реши проблемот.Ние ќе продолжиме да се воведе и модерен нови производи и производство на високо-квалитетни производи по поволни цени.Се надевам дека ќе се обрне повеќе внимание на нашата продавница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста