• Новак
Упс Штекер Мажите Салата Разлика Џогирање Целосна Тренерки Дуксери Руно Joggers Сет

Упс Штекер Мажите Салата Разлика Џогирање Целосна Тренерки Дуксери Руно Joggers Сет

Оценка на стоката:
DEN 442.56

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Руно.Патент затворање.Машина За Миење.Бренд Нови Mens Тренерки Кој е Нов во Мода.Долг Ракав, Маскирани, Руно, Боја Drawstring, Боја Hoody Внатрешни Работи, Пред Џеб.Достапен Во Големини : Мало, Средно, Големо, X-Големо.Достапни Во Бои : Јаглен/Црвена, Сива/Црвена, Црна/Црвена, Сива/Кралска Сина, Црна/Кралска Сина, Јаглен/Кралска Сина.Машина Перат, Мека, Еластичен и Удобно Материјал кој е Идеален за Сите Прилики.Ново во Fashion Brand Нови Condition Men е Tracksuit Color Drawstrings на Hoody И Bottoms Color Hoody Interior Long Sleeves Front Pockets Zip Up Fleece Bottom Должина (Големина S) : 40-41" Инчи Approximately Bottom Должина (Големина М) : 41-42" Инчи Approximately Bottom Должина (Големина L) : 42-43" Инчи Approximately Bottom Должина (Големина XL) : 43-44" Инчи Approximately Bottom Половината (Големина S) : 26-28" Инчи Approximately Bottom Половината (Големина М) : 28-29" Инчи Approximately Bottom Половината (Големина L) : 30-31" Инчи Approximately Bottom Половината (Големина XL) : 31-32" Инчи Approximately Hoody Должина (Големина S) : 25-26" Инчи Approximately Hoody Должина (Големина М) : 26-27" Инчи Approximately Hoody Должина (Големина L) : 27-28" Инчи Approximately Hoody Должина (Големина XL) : 28-29" Инчи Approximately Bust (Големина S) : 21-22" Инчи Approximately Bust (Големина М) : 22-23" Инчи Approximately Bust (Големина L) : 23-24" Инчи Approximately Bust (Големина XL) : 24-25" Инчи Approximately Arm Должина (Големина S) : 21-22" Инчи Approximately Arm Должина (Големина М) : 23-24" Инчи Approximately Arm Должина (Големина L) : 24-25" Инчи Approximately Arm Должина (Големина XL) : 26-27" Инчи Approximately Material : 52% Памук 48% Polyester Available Во Големини : Мало , Средно , Големо , X-Large Available Во Бои : Јаглен/Црвена, Сива/Црвена, Црна/Црвена, Сива/Кралска Сина, Црна/Кралска Сина, Јаглен/Кралската Blue Soft, Еластичен и Удобно Material Ideal за Сите Occasions Machine Washable Please Прочитате за Перење Instructions Product Код : 3253 Any Прашања, ве Молиме да ни Испрати Message PLEASE ЗАБЕЛЕШКА : Крај на Боја Може да се Разликува Малку од Сликата, Поради Светлосни Ефекти & Различни Screen Display Settings.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста