• Новак
Жените 2 Парче Цврст Сомот Тренерки Поставите Комплетна Поштенски-up Маскирани Суичери & Панталони Сет

Жените 2 Парче Цврст Сомот Тренерки Поставите Комплетна Поштенски-up Маскирани Суичери & Панталони Сет

Оценка на стоката:
DEN 621.36

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Drawstring затворање. ✔ 60% памук + 40% полиестер Меки, удобни и дише, совршен за пролет, есен и зима. ✔ Velour ткаенина облека тренерки сет вклучуваат : качулка Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тренерки Женска 2 Парче Sweatshirt & Sweatpants Поставите Комплетна Поштенски Качулка Sweatsuit со Џебови.Женска 2 Парче Сомот Тимови Sweatsuits Zip До Сечење на Врвот на Повик Jogger Тренерки Сет со Џебови.Зимска Облека за Жени 2 Парче Sweatsuits Руно Sherpa Наредени Zip-up Качулка Jogger Тренерки Поставите Sweatshirt & Sweatpants.Ние може да гарантира дека целокупниот стил прикажани во фотографијата е точна, сепак може да има разлики во тоа како стил се појавува во текот носат.Тоа зависи од други физички варијабли, e.г.лични големината на телото, телото форма, ногата дел, висина, итн.Објектот Специфики : Сезона : Пролет/Есен Пол : Жените Материјал : Полиестер Декорација : Чипка Облека должина : Долги Ракави должина : Долги Јака : V вратот Шаблон Тип : Цврста Стил : Дневно/Неврзан Силуета : Изгубат Она што ќе добиете за : 1 X Врвот, 1 X Панталони Функција : l Посебни сомот одговараат.l Што е направена од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!l Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.l V деколте, долг ракав, лабава.l Погодни за секојдневна/повик за носење.Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.Големина НИ ЕУ Биста Ракав Врвот Должина Половината Хип Панталона Должина S 4 34 87cm/34.25" 57cm/22.44" 42cm/16.54" 65-75см/25.59"-29.53" 95cm/37.40" 110cm/43.31" М 6 36 91cm/35.83" 58cm/22.83" 43cm/16.93" 69-79cm/27.17"-31.10" 99cm/38.98" 111cm/43.70" L 8 38 95cm/37.40" 59cm/23.23" 44cm/17.32" 73-83cm/28.74"-32.68" 103cm/40.55" 112cm/44.09" XL 9 39 99cm/38.98" 60cm/23.62" 45см/17.72" 77-87cm/30.31"-34.25" 107cm/42.13" 113cm/44.49" XXL 10 40 103cm/40.55" 61cm/24.02" 46cm/18.11" 81-91cm/31.89"-35.83" 111cm/43.70" 114cm/44.88".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста