• Новак
Salomon женска Xa Краток W

Salomon женска Xa Краток W

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените Трага Работи Шорцеви : Salomon XA на Жените работи шорцеви функција се водат мрежа waistbelt со интегриран џебови, па можете да го носат essentials на патеката без пакет.Светлината и Безбедна : Интегрирана џебови лесно да се одржи мека колби и други essentials, па можете да се кандидира динамички со целосен пристап до вашата стока. 2-во-1 дизајн врзува лесен краток со брзо сушење надворешниот кратко.Оди на Дистанца : Дали сте љубители на дневни патот работи во вашето соседство, бегство на локалните трага, или нешто повеќе солиден, Salomon прави хидратација опрема и додатоци за да ви помогне да решетката до милји во удобноста.Време е да се Игра : Дали сте во патека за трчање, пешачење, backpacking, скијање, или mountaineering, Salomon има обувки и опрема за мажите и жените да ви помогне да го освојат нови далечина, личен рекорд, или настан.Од 1947 Salomon креираше иновативна отворено спортска опрема.Од трчање и пешачење до backpacking, скијање и повеќе, нашите чевли, ракавици, чанти, облека и модни додатоци помогне да се направи било патот свој.Активни се Вклопуваат е блиску фитинг и ви овозможува да се движи.Не е премногу тесна, не е премногу лабава.Редовно се Вклопуваат е поширок одговара отколку активни се вклопуваат, но потенок од опуштено се вклопуваат.Жените xa краток ви овозможува да носат essentials на патеката без пакет.Својата половината појас се протега мрежа со интегриран џебови кои имаат essentials и мека колби безбедно и удобно.Можете да го извршите динамички, со целосен пристап до вашата стока.2 во 1 дизајн има лесен кратко споени до брзо сушење надворешниот кратко.Salomon е ДНК поминува низ сè што се создаде, и ќе најдете нашите диск за перформанси во нашата колекција облека за секоја отворено потфат.Од туристите за искусни скијачи, имаме развиена производи кои се адаптирани во сите дисциплини што без оглед на сезоната.Дизајниран од страна на отворено спортски љубители, за отворен спортски љубители.Salomon облека се категоризираат од одговара, па можете да го најдете она што е само во право за вас.Активни се Вклопуваат е блиску фитинг и ви овозможува да се движи.Не е премногу тесна, не премногу loose Regular Вклопуваат е поширок одговара отколку активни се вклопуваат, но потенок од опуштено се вклопуваат.Дали сте притискање на патеката или на улици, Salomon облека ќе ви ги удобно.Advanced Skin технички ткаенини подобрување на телото удобност со одржување ќе се исуши, топло и заштитени кога ви треба и каде што ви треба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста