• Новак
Чудо Spidey и Неговиот Неверојатен Пријатели Крајната Веб-Роботот, Spidey Прекрасна Функција и 4-Инчен Убивам Фигура, Возраст 3 и Горе, Фрустрација Слободни Пакување

Чудо Spidey и Неговиот Неверојатен Пријатели Крајната Веб-Роботот, Spidey Прекрасна Функција и 4-Инчен Убивам Фигура, Возраст

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ИКОНСКИОТ ВОЗИЛО ИНСПИРИРАН ОД АНИМИРАНА ПОКАЖУВААТ : Веб-надвор со иконите се Восхитуваат возило и карактер!Децата ќе сакаат да играат со овој лик и возило инспирирани од популарната се Восхитуваат анимиран preschooler шоуто на Дизни Jr. ГОЛЕМ ВОЗЕН ВОЗИЛО СО УБИВАМ НОЗЕ : Стави Убивам фигура во седиштето на возачот и се тркалаат за спасување.Вклучува простор за најмногу четири фигури.ВОЗИЛОТО ВКЛУЧУВА УБИВАМ ПРЕКРАСНА ТЕМА : Оди Убивам Оди!Притисни на големо копче на хаубата на Крајната Веб-Роботот и браник се појавува надвор да урнеме лошите.ГОЛЕМ ХЕРОЈ ЗАБАВА ЗА МАЛИТЕ УБИВАМ ФАНОВИ : Восхитуваат Spidey И Неговиот Неверојатен Пријатели бројки и возила се со големина на правото за мали раце.Оваа играчка прави одличен роденденски подарок или празник подароци за децата.ЗАМИСЛЕТЕ СЕНЗАЦИОНАЛНО СВЕТОТ НА УБИВАМ : Инспирира храбар, креативен игра со ова Чудо Spidey и Неговиот Неверојатен Пријатели Крајната Веб-Роботот, совршен за децата на предучилишна возраст возраст 3 и нагоре.ОДРЖЛИВ ПАКУВАЊЕ : Бродови во едноставен, рециклираат пакување дека е лесно да се отвори и фрустрација слободни.По Питер Паркер претепа од радиоактивниот arachnid, тој стана пријателски соседство на Spider-Man!Петар сака науката, и тој ја користи неговата smarts да измислуваат работи, како и на неговата веб-стрелците, но, исто така, да се решат проблемите.Тоа е она што го прави толку голем лидер на тимот.Spidey секогаш се обидува да ја направат вистинската работа, но, како што сите знаат, дека не е лесно!Тој секогаш ќе се направи својата најдобра за да се заштитат луѓето, бидејќи тој знае дека со голема моќ доаѓа и голема одговорност.Тоа е Убивам Време!Чудо на Spidey и Неговиот Неверојатен Пријатели следи авантурите на Супер Херој Spidey и сите негови херојски пријатели!Spidey, Дух-Пајакот, и Милји Morales : Spider-Man сите се супер пајакот-сили : spider-чувство, супер-сила, ѕид-индексирање, и многу повеќе!Секој носи нешто уникатно за нивниот криминал борба против авантури, што ги прави уште посилни кога тие работат заедно како неверојатни Spider Тим!Но, дури и најдобриот тим понекогаш треба подадена рака — тоа е кога тоа е добро да се сојузници, како Г-ѓа Марвел, Црн Пантер, па дури и Hulk!Тешко е да се биде Супер Херој, но тоа им помага кога имате таква Неверојатна Пријатели!Запирање на лошите момци и да ползи по ѕидови – Тим Убивам го прави сето тоа!Авторските права се ВОСХИТУВААТ.Сите трговски марки и регистрирани трговски марки се сопственост на нивните соодветни сопственици.Hasbro и сите поврзани со термини се трговски марки на Hasbro.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста