• Новак
Полиестер Сомот Aisle Тркач 4FTx15FT Правоаголник Aisle Тркач Килим Пурпурна Свадба Aisle Кат Тркач Премиум Сомот Полиестер Aisle Тепих за Одмор Роденден на Божиќ Фестивал Мате?

Полиестер Сомот Aisle Тркач 4FTx15FT Правоаголник Aisle Тркач Килим Пурпурна Свадба Aisle Кат Тркач Премиум Сомот Полиестер

Оценка на стоката:
DEN 743.04

Достапност
Производот е достапен

Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и анти-Исчезнува. ✿【Грижа Instrutions】Машина-перат во торба за перење или рака мие со ладна вода со благ детергент.Ако имате било какви кориснички потреби, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Оваа свадба aisle тркачи може да им помогне на вашиот настани да се создаде пријатна и Празнична сцена. Материјал Ние занает aisle тепих килим од супериорен квалитет со полиестер и кадифе.Сомот Aisle Тркач Мека Ткаенина Aisle Тепих Aisle Тркач за Свадба Ceremony FUHSY полиестер aisle тркачи со меки кадифени е најдобар избор за свадба булчински shwer партија. Големина и Боја Овој пакет вклучуваат 1 пакет 4 FT Ширина x 15 FT пурпурна сомот тркач за aisle.Ќе изгледа апсолутно ангелски како што таа го прави нејзиниот пат одиме на прекрасни aisle тркач.◆◆◆свадба тркач aisle отворено◆◆◆.Рака мие најдобри.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани. Лесно се Грижи Ладна вода, се препорачува во нежни циклус машина за миење, со користење на фен или обесени тоа да се исуши. премиум кадифени ткаенини aisle тркач совршен за внатрешна и надворешна употреба. ✿【Материјал на Сомот Aisle Тркач】булчински туш aisle тркач килими се направени од високо квалитетна 80% кадифени ткаенини и 20% полиестер платно. ✿【Одговара на сите Прилики】На полиестер aisle walkway тркач е најдобар избор за свадбена церемонија, булчински туш, годишнина ,банкет, градина, ангажман, на плажа, во црквата, матурска, birthday (роденден, прослава, бебе туш, одмор и специјални настани. Елегантен Дизајн 2021 Нов Тренд за свадби & страни!!Луксузен полиестер aisle килим се направени од врвен craftmanship.Висок квалитет обезбедува нашите aisle тркачи издржлив и може да се користи постојано.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и Анти-Исчезнува.Ние си имаме свој фабрика и извоз во целиот свет.На ткаенина лен aisle тркач им помогне на вашиот настани да се создаде око-фаќање на фокусна точка.Ние го избере меки кадифени ткаенини од стотици материјали.✿【Дизајн на Свадба Aisle Тркач】На aisle тепих тркач со преклопени граница е идеален избор за свадби & страни.Виси сува, не кајгана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста