• Новак
Полиестер Сомот Aisle Тркач 4FTx15FT Правоаголник Aisle Тркач Килим Пурпурна Свадба Aisle Кат Тркач Декоративни Свадба на Божиќ ноќ на Вештерките Домот Aisle Тепих за Сите Прили

Полиестер Сомот Aisle Тркач 4FTx15FT Правоаголник Aisle Тркач Килим Пурпурна Свадба Aisle Кат Тркач Декоративни Свадба

Оценка на стоката:
DEN 743.04

Достапност
Производот е достапен

Ние си имаме свој фабрика и извоз во целиот свет.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и анти-Исчезнува. Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму.✿【Дизајн на Свадба Aisle Тркач】На aisle тепих тркач со преклопени граница е идеален избор за свадби & страни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста