• Новак
Belkola Воздух Четки за Сликање - Мулти-функционални Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор - Батерија Рачни Airbrush Постави и Преносни Airbrush Мини Компресор за Полнење

Belkola Воздух Четки за Сликање - Мулти-функционални Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор - Батерија Рачни Airbrush

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ AIRBRUSH КОМПЛЕТ СО МИНИ КОМПРЕСОР : Ако сте во потрага за airbrush комплет кој им помага да се постигне совршен уметнички дела за вашата шминка, торта декорација, привремени тетоважи, или ноктите сликарство, тогаш вашата потрага е завршена!Тоа е затоа што е нашата пренослив airbrush комплет доаѓа со мини компресор и dual-акција на која што и овозможува поголема контрола над пигмент интензитет.ЗЕМЕТЕ ВАШАТА ШМИНКА РУТИНСКИ ДА НА СЛЕДНОТО НИВО : Belkola airbrush шминка комплет овозможува брзо апликација со прилагодено прецизни пенкало дијаметар.Тоа е најсоодветната алатка за постигнување на беспрекорна и лесна шминка заврши.Замислете време ќе се СПАСИ!.WOODGRAIN ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ИЗГЛЕД : Нашата единствена airbrush има ШИК outlook со woodgrain солидна заврши.Оваа ниска одржување материјал доаѓа од ОДРЖЛИВИ извори и успеа шуми.Вие нема да се најде на ист стилски дизајн на пазарот!.ПОГОЛЕМ ПРИТИСОК И ПОГОЛЕМА СТРУЕЊЕ : во Споредба со било шминка airgun поставување на пазарот, Belkola мини компресор airbrush има СУПЕРИОРЕН максимален притисок на 25 PSI и 8 L проток на воздух, се фатил за најдобар ефект на инкџет печатење.ПРЕНОСЕН И КОМПАКТЕН НОКТИТЕ AIRBRUSH КОМПЛЕТ : Нашите професионални мини airbrush за полнење може да биде лесно да се врши и се чуваат било каде, како што е совршен компактен и cordless изглед.Својот лесен дизајн овозможува пријатен и удобен корисничко искуство.Нашите МОЌНИ li-ion батерија 7.4 V, 800 m Ah ќе трае повеќе од 45 минути на интензивна употреба.Без полнење време ќе биде потребно за долго шминка или декорирање сесии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста