• Новак
Afredo Премиум Тестенини Сос од Botticelli, 14.5 оз - Производ на Италија

Afredo Премиум Тестенини Сос од Botticelli, 14.5 оз - Производ на Италија

Оценка на стоката:
DEN 1514.40

Достапност
Производот е достапен

BOTTICELLI AFREDO ПРЕМИУМ СОС ЗА ТЕСТЕНИНИ.Автентични бела Римски стил afredo сос која им оддава почит на сос е битие во Ресторанот Afredo во Рим.Секогаш специјално направени во мали серии.БОГАТА И ВКУСНА.Нема ништо доста како buttery, вулгарен и крем вкус на afredo сос меша со вашите омилени тестенини.Додадете цртичка на пиперка и тоа е сè што ви треба да се направи вашиот следен јадење вкус како тоа потекнува од Италија.АВТЕНТИЧЕН ВКУС НА ИТАЛИЈА.Премиум производи по прифатлива цена, па можете да се создаде вашиот сопствен кулинарски ремек-дело.Уживајте во богата, жива вкус дека Италија е позната во вашата сопствена кујна.СИТЕ ВАШИ ГОТВЕЊЕ ESSENTIALS.Од тестенини и сосови да маслиново масло и оцет, Botticelli има се што ви треба за вкусна италијанска храна.Донесе на вашите пријатели, донесе вашето семејство, и донесе Botticelli.ПЕТ ГЕНЕРАЦИИ НА ИСТОРИЈАТА.Семејство во сопственост и управувани, Botticelli Храна се направени со срце и со мудрост, на пет генерации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста