• Новак
Poruary Двојно Оброците Превозникот за Топла или Ладна Храна,Проширување Изолирани Торба,Совршен Лазања Носителот Tote за Potlucks, Излети,Плажи,Патување или Подароци,се Вк

Poruary Двојно Оброците Превозникот за Топла или Ладна Храна,Проширување Изолирани Торба,Совршен Лазања Носителот Tote

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ОБРОЦИТЕ ПРЕВОЗНИКОТ ЗА ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ХРАНА : Изградени со 900 D матирано оксфорд ткаенина и храна одделение алуминиумска фолија,внатрешната обвивка е поместена со 8мм EPE пена за исклучителни топлина и ладно задржување.ПРОШИРУВАЊЕ со ИЗОЛИРАНИ ДВОЈНО ОБРОЦИТЕ ПРЕВОЗНИКОТ : На дното на оброците носителот има големи 16 x 11 x 5inch (L x W x H) главната преграда и да се прошири 16 x 11 x 3.5 инчен (L x W x H) врвот оддел.Погоден за две 13 x 9inch печење јадења (не се вклучени),да ги исполнуваат сите храна што ви се потребни за патување.ПРОСТРАНА МУЛТИ-се КОРИСТИ за СКЛАДИРАЊЕ : Голема оброците јадење превозникот за превоз на јадења, пица, десерти или пиво за одмор ,излети,канцеларија партии или на семејна вечера,итн.Го ПРАВИ ВАШИОТ ЖИВОТ ПОЛЕСНО : изолираната храна превозникот има голем надворешен поштенски џеб е одлична за вршење додатоци како вино настроената, прибор за јадење, садови и салфетки,12 x 11inch (L x W).Две носат рачките можат да бидат завиткани на врвот за лесен транспорт.Погоден за храна партија. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Уживајте во нашиот премиум PORUARY двојно оброците превозникот,Ако не сте задоволни со тоа и pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се добие целосна наплата или ви испрати нова.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста