• Новак
Monee Бебе Чаши и Бебето Лажици. Бебе Led Weaning Бебе Хранење Set - Сет Вклучува Бебе Лажица, Бебе Силикони Сад и Безбедна Капак

Monee Бебе Чаши и Бебето Лажици. Бебе Led Weaning Бебе Хранење Set - Сет Вклучува Бебе Лажица, Бебе Силикони Сад и Безбедна

Оценка на стоката:
DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Патување бебе хранење set – Сет вклучува постапува бебе садот со капак, contoured бебе лажица со мечето teether, и корисна за патување случај за вашиот лажица!Патување-friendly Monee Starter Pack - 3 дел има се што ви треба да се воведе материи и транзицијата на вашето бебе да се само-хранење.Идеален силикони сад дизајн – совршено бебе чаши за раните фази на хранење и бебето led weaning.Запечатување капак прави чување и редење лесно, мерка означени за да им помогне на дел храна, лесно-зафат се справи им помага на мама и тато се хранат, и чудни сад дизајн помага да се вчита до вашиот лажица со секој лажичка!Отстрани рачка за да се создаде деца чаши.Совршен за хранење и транзиција кон независни јадење.Бебе лажици самостојно хранење дизајн – Ова е лесно-зафат силикони бебе лажица е пријател на непцата и забите и расте со вашето бебе.Со лажица ги понудиме совршен залак на храна, додека на другиот крај на лажица двојки како мечето teether!Заштитни лажица случај значи дека вие секогаш имате чисти лажица on-the-go!.Бебе безбедно – за Разлика од другите бебе хранење чинии, нашите производи се направени од платина силикони и се BPA free и без никакви штетни хемикалии.Нашите заштитни бебе хранење лажица случај овозможува да секогаш имаме чиста лажица во бегство.Лесно чистење бебе јадења – Уморни од неуредна бебе чаши со капаци редење појави во вашиот мијалник?Нашето бебе лажици и чинии се направени од храна одделение безбедно материјал и машина за миење садови безбедно, замрзнувач безбедно, микробранова печка безбедно, и sterilizer безбедно.Така се исчисти е брзо и лесно!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста