• Новак
AMSK МОЌ Ac Адаптер за VicTsing Безжична Bluetooth 3.0 Водоотпорен Отворен Туш Говорникот Батерија Полнач Кабелот за Напојување

AMSK МОЌ Ac Адаптер за VicTsing Безжична Bluetooth 3.0 Водоотпорен Отворен Туш Говорникот Батерија Полнач Кабелот за Напојување

Оценка на стоката:
DEN 309.60

Достапност
Производот е достапен

Моќност : Текст 120 V-240 V/ 50-60 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt;.AC адаптери се CE, FCC, Ro HS уверение за безбедност.Заштита : Краток спој, во текот тековната заштита, во текот напон заштита, во текот температура заштита.Дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат вашите оригинални производителот ac адаптер.Гаранција инфо : Цел вашиот замена ac адаптер поддржани од страна на нашите 30 ден пари гаранција за враќање на, 12 месеци гаранција; 24/7 email за поддршка, слободна размена.Пакетот вклучува : 1 Ac Адаптер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста