• Новак
KFidFran C8-8 Панел Планината Приклучок Адаптер AC 250V 10A 2P 2mm Тока IEC Влезот Модул Plug Моќ Штекер со 4P Црвено Светло Прекинувач,Топлина се Смалуваат Конектор(C8-8 Steckeradapter für Schal

KFidFran C8-8 Панел Планината Приклучок Адаптер AC 250V 10A 2P 2mm Тока IEC Влезот Модул Plug Моќ Штекер со 4P Црвено Светло

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Конектор Тип : C8-8; Терминалот Број : 2; Switch Терминалот Број : 4. Напон Оценка : AC 250 V; Тековна Оценка : 10 A.Вкупната Големина : 31x28x14mm/1.22x1.1x0.55 инчи.Контакт Материјал : Бакар; Pin Ориентација : Прав(Kontaktmaterial : Kupfer; Pin-Ausrichtung : Gerade.Моќ влез и излез конекција за сите на видови електрични опрема.(Stromeingangs - und -ausgangsanschluss für alle Arten фон elektrischen Geräten.KFid Fran C8-8 Панел Планината Приклучок Адаптер AC 250 V 10 A 2 P 2mm Тока IEC Влезот Модул Plug Моќ Штекер со 4 P Црвено Светло Прекинувач,Топлина се Смалуваат Connector Suitable за Моќ влез и излез конекција за сите на видови електрични опрема.Погоден за Моќ влез и излез конекција за сите на видови електрични опрема.Опис на German C8-8 Steckeradapter für Schalttafeleinbau AC 250 V 10 A 2 P 2mm Schnalle IEC-Eingangsmodul Stecker Steckdose мит 4 P Rotlichtschalter,Schrumpfanschluss Steckertyp : C8-8; Klemmennummer : 2; Schalteranschlussnummer : 4 Nennspannung : AC 250 V; Stromstärke : 10 A.Gesamtgröße : 31 x 28 x 14 mm / 1,22 x 1,1 x 0,55 Zoll Kontaktmaterial : Kupfer; Pin-Ausrichtung : Gerade Stromeingangs - und -ausgangsanschluss für alle Arten фон elektrischen Geräten.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста