• Новак
UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Алигатор Клипови со Компатибилни со Дакота Литиум BATCHAR1 12V 3 Засилувач LiFePO4 Батерија Полнач Работа со 12V 7Ah 10Ah 23Ah 18Ah Батерии за Напојув

UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Алигатор Клипови со Компатибилни со Дакота Литиум BATCHAR1 12V 3 Засилувач LiFePO4

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Алигатор Клипови со Компатибилни со Дакота Литиум BATCHAR1 12 V 3 Засилувач Li Fe PO4 Батерија Полнач Работа со 12 V 7 Ah 10 Ah 23 Ah 18 Ah Батерии за Напојување на Папочната Кабелска Мрежа ПСУ.Up Bright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Алигатор Клипови со Компатибилни со Дакота Литиум BATCHAR1 12 V 3 Засилувач Li Fe PO4 Батерија Полнач Работа со 12 V 7 Ah 10 Ah 23 Ah 18 Ah Батерии за Напојување на Папочната Кабелска Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста