• Новак
Futurebatt Моќ Конектор за Адаптер 12V 5A за iMAX Рамнотежа Б5 Б6, Одговара Најмногу 12Vdc Производи 12V LED Ленти Светлина 12V CCTV Камери за Безбедност HP AOC ACER BENQ LCD Монитор Кабелот за ?

Futurebatt Моќ Конектор за Адаптер 12V 5A за iMAX Рамнотежа Б5 Б6, Одговара Најмногу 12Vdc Производи 12V LED Ленти Светлина

Оценка на стоката:
DEN 326.88

Достапност
Производот е достапен

Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба); Излез : 12 V 5 A 60 W; Конектор големина : 5.5*2.5 mm(уп за слика).Компатибилни Модели : AOC BENQ LCD Монитор со 5.5*2,5 mm Конектор.Безбедност : Futurebatt AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат лаптоп заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање.Пакетот вклучува : 1*AC Адаптер & 1*Кабелот за Напојување.Гаранција : 60 Дена Пари Назад, 18 Месеци Бесплатна Замена Гаранција!.Компатибилни Модели : Примена : Повеќето 12 V Погонски Уреди(Не повеќе од 60 Вати) Излез џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 мм, Компатибилен со 5.5 мм x 2,5 mm Голема за LED светлата ленти, градина камера, 3 D принтер, шунка радио transceiver, CCTV камери, автомобил subwoofer засилувач, аудио засилувач, РК Li Po полначи, компјутер проект, безжичен рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, аудио/ видео напојување.Исто така одговара на овие LCD Монитор Модели : HP LCD Монитор : 2311 X, 2311 F, 2311 CM За Acer LCD Монитор : AC501, AC711, AC915, AF705, AL506, AL511, AL512, AL532, AL712, AL713, AL715, AL716, AL722, AL732, AL922 За АДИ LCD Монитор : A2304, A500, A5000, A501, A502, A505, A700, A701, A704, A707, A904, I600, I610, MJ15, MJ175, MX15, S500 За AG Neovo LCD Монитор : F-417, М-15, S15 T, S15 V За AOC LCD Монитор : LM520, LM720, LM729, LM800, LM914 За BENQ LCD Монитор : FP2081, FP450, FP547, FP553, FP557, FP563, FP567, FP581, FP591, FP731, FP747, FP757, FP761, FP794, FP855, FP991 За CTX LCD Монитор : P922, PV500 BT, PV505 B, PV520, PV5500 B, PV700, PV700 B, PV70 MDV, PV720, PV7201, PV720 A, PV722 E, PV722 I За Hitachi LCD Монитор : EM, MV140, MV151, MV170, MV171, MV173 За KDS LCD Монитор : РАД-5, РАД-7 C, РАД-9 P За NEC LCD Монитор : TFT5000 За Proview LCD Монитор : PL566, PL766, PL866, PL966 За Sampo LCD Монитор : LME-17 S1 За Viewsonic LCD Монитор : Q170, Q170 B, V150, V170.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста