моќ конвертори

моќ конвертори

FENXIXI 5000w Засилувач Моќ Мек Старт Одбор Високо-Моќ Изолација Трансформатор Мека Стартер Намали Startup Тековната Влијание

10 Мислења на посетителите
DEN 4019.76

Опис : се Користи за моќност на високомоќ или Класа На моќта, засилувачи,со висока моќ изолација трансфо�

KNACRO 12V 1-Канал на Високо Ниво Цврста Состојба Реле модули Црвено Одбор Цврста Состојба релеи 240V AC/2A Излез со Resistive

7 Мислења на посетителите
DEN 0.00

Со моќ антиобратна функција, тогаш во ред напојување нема да ја оштети модул.Излез со 240 V / 2 A само враќањ�

DCMWX Buck напон конвертори 24V се конвертира во 13.8 V чекор надолу автомобил моќ инвертери Текст DC18V-40V Излез 13.8V1A2A3A5A8A10A12A15A

8 Мислења на посетителите
DEN 0.00

Влезен Напон : DC24 V (18 V40 V DC) ; Излез : наизменична СТРУЈА 13.8 V15 A MAX; Неизолирани DC / DC Моќност Конвертор.Напра�

Префрлување Конвертор, Алуминиум Легура Моќ Трансформатор DC48V со Напојување со струја Возачот за 3D Печатач за Радио

8 Мислења на посетителите
DEN 2136.00

Прекинувач за напојување возачот адаптерот поседува и голема работна ефикасност и ниска DC бран.Напојув

Wendry Прилагодливи DC Моќност Напон Конвертор, 24V 15A 360W Универзална Регулирани Прекинувач за Напојување Адаптер Трансформатор

8 Мислења на посетителите
DEN 0.00

ВО ВРАТА ЗА УПОТРЕБА САМО!.Излезна Струја 15 Amp, Моќ 360 Вати.Ефикасност до 85% 110 V / 220 V е избран од страна на �

X-DREE НАИЗМЕНИЧЕН напон 220V/240V да 100V/120V 120W Чекор Нагоре Надолу Двојна Моќ Напон Конвертор Трансформатор НИ Приклучок(C-A

8 Мислења на посетителите
DEN 0.00

120 Вати Двојна Напон Конвертор За Во Светот Употреба.Употреба Во САД или Било која Друга Земја во Светот

Веста