• Новак
Aiweijia Анти Сина Светлина Очила Ретро Круг Унисекс Литературен Компјутерски очила

Aiweijia Анти Сина Светлина Очила Ретро Круг Унисекс Литературен Компјутерски очила

Оценка на стоката:
DEN 1951.20

Достапност
Производот е достапен

Метална рамка.смола леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 50mm милиметри.Ве молиме погледнете го димензии опишани пред да нарачате. (Се должи на рачно мерење, отстапувања од 1-3 см се дозволени.).Издржлив, лесен, моден дизајн на рамка,Сина светлина рамно огледало Компјутерски Очила.Модни очила за читање за мажи и жени од сите возрасти;Тоа е Погоден За Секое Лице, Покаже Вашиот Уникатен И High-end Вкус.Тие, исто така, се совршен подарок за оние кои често се користат компјутерите и да се види електронски екрани br>.Погодна прилика-Работа Очила се совршени за дневна, канцеларија, читање, компјутерски игри итн.Да ви донесе визуелно искуство и модерен и здрав начин на живот.Опис : >100% нов и висок квалитет >Издржлив, лесен, моден дизајн на рамка,Сина светлина рамно огледало Компјутерски Очила >Тие се исто така совршени подароци за вашите родители и постари лица >Гроздобер погоден за оние кои често се користат компјутер и да се види електронски екрани Големина : Рамка материјал : метал Леќа материјал:Смола Леќа ширина:50mm леќа, Висок:45mm Мост со ширина:20mm нога должина:140mm Боја : како што е прикажано во сликата пакетот вклучува : 1*очила 1*очила случај 1*очила крпа Забелешка : 1.Големината за рачни мерења на локации, може да биде грешка од 0 до 10 мм, му припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста