• Новак
Боја на Слепите Очила - слепило на бои Очила за Мажи И Надворешна и Внатрешна Употреба Боја Слепило за Црвена, Зелена

Боја на Слепите Очила - слепило на бои Очила за Мажи И Надворешна и Внатрешна Употреба Боја Слепило за Црвена, Зелена

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[ВИДИ БОИ НОРМАЛНО] : Ова Боја на Слепите Очила се дизајнирани за да се помогне да се минимизира искривувањето и ќе го зголеми контрастот за сите бои - не само зелена, црвена боја.нашите боја слепи очилата се опремени со најнова технологија леќи кои се подобри од сите бои. [ПОДОБРИ СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ] : Нашата боја слепи очила може да се постигне животот се менува резултати за само една работа.Види реално боја за прв пат и да се сврти изми-надвор боја во светли, живописни бои.Искуство вистинската убавина на светот во сценско локации на отворено и во затворен простор, додека гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, сурфање на Интернет и многу повеќе. [СТИЛСКИ и МОДЕРЕН] : Дизајн со единствена светлина филтер технологија и специјални огледало обвивка за да се заштити против отсјај.Ние се донесени постојната технологија и работеше со водечки експерти за да се развијат нови и значително да ја подобри резултати за целата боја слепи заедница. [ЛЕСНИ & СТИЛСКИ БОЈА BLINDNESSGLASSES] за мажи кои не сакаат да се жртвува стил за функционалност.Направени од TR материјал, нашите удобен боја слепило очила ќе стане вашиот одат-на очила. [ДОБАР ДАР] : Ова е одличен подарок за луѓе со црвено-зелено слепило за да им помогне да се доживее животот се менува настани.Производ Description Has само една мисија, да им даде боја слепи заедница на можноста да се види вистинската убавина на светот.Ние не само да се гордееме на Боја Слепа Експерти, но исто така и во изработката очила, што им овозможи на нашите клиенти да и изгледаат и се чувствуваат добро!Видете, вие сте купување очила со боја корекција на леќите на само со највисок интегритет и квалитет рамки направена да трае цел живот.Зошто Да Изберете Нашите Боја Слепи Корективни Очила?1. Дизајниран за решавање на црвена/зелена colorblindness проблеми како и боја визија растројство и боја weakness2. Погодна за двете внатрешна и надворешна use3. Доаѓа со модерна и моден дизајн со frame4. Одличен подарок за луѓе кои имаат боја на слепите issues Package Листа : 1 * Glasses1 * Очила Box Guarantee : со нетрпение очекувам да вашата поддршка на нашите , ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил.Вашиот 100% задоволство е нашиот најголем извршување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста