микро sd картички

микро sd картички

512GB Микро SD Картичка со Полнач (Класа 10 Висока Брзина) SD Мемориски Картички за Камерата, ТФ Мемориската Картичка на

4 Мислења на посетителите
DEN 319.92

Ве молиме да не го користите евтини картичка читателот да тест мемориската картичка, брзина на мемориск

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Micromax Платно Бесконечност ProCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

14 Мислења на посетителите
DEN 959.76

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Micromax Платно Бескон�

Веста