ac адаптери

ac адаптери

AMSK МОЌ Ac Адаптер за VicTsing Безжична Bluetooth 3.0 Водоотпорен Отворен Туш Говорникот Батерија Полнач Кабелот за Напојување

12 Мислења на посетителите
DEN 309.60

Моќност : Текст 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt;.AC адаптери се CE, FCC, Ro HS уверение за безбедност.Заштита : Крато

UpBright Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Razer Левијатан Мини Преносни

5 Мислења на посетителите
DEN 4799.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

UPBRIGHT Нови AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Замена за LG FLATRON M228WA M228WA-BZ

10 Мислења на посетителите
DEN 0.00

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Веста